Про NIBE

NIBE Industrier Європейська технологічна компанія з виробництва приладів обігріву, що здійснює діяльність за трьома окремими бізнес напрямами: NIBE Element (НІБЕ Елементи), NIBE Climate Solutions (НІБЕ Кліматичні Рішення) та NIBE Stoves (НІБЕ Каміни).

NIBE Climate Solutions лідер продажу теплових насосів в Європі та Північній Америці, побутових опалювальних пристроїв і електричних водонагрівачів в Північній Європі, Чехії та Польщі. Виходячи з того, що українські зими аналогічні Північній Європі - продукція NIBE ідеально підходить для України.

Місія NIBE - створення сучасного комфорту в приміщеннях, і забезпечення гарячою водою використовуючи відновлювані джерела енергії та новітні енергоефективні технології. Споживачі - нові будівлі та сектор RMI (ремонт, обслуговування та поліпшення).

Батьківська компанія NIBE Industrier AB (зареєстрована у м. Маркарід, Швеція), торгівля акціями з 1997 року на Стокгольмській фондовій біржі.

NIBE Industrier

Назва NIBE утворена з перших літер імені засновника - шведського винахідника та підприємця Нільса Бернерупа. NIBE - міжнародна компанія, з корінням в південній шведській провінції Смоланд, і 65 річним досвідом зростання виробництва пристроїв обігріву як житлових, так і комерційних будівель. Для обігріву ми використовуємо екологічні відновлювані джерела енергії, не спалюємо викопне паливо таке як вугілля, нафта або газ. Підприємництво і пристрасть до ведення бізнесу, інвестиції в розвиток продукції і корпоративні придбання привели до значного розширення групи, яка в даний час має 11 млрд шведських крон продажу. NIBE котується на Стокгольмській фондовій біржі NASDAQ OMX Exchange, на Large Cap, вторинний лістинг на SIX Swiss Exchange. Операції здійснюються за допомогою трьох різних сфер бізнесу з більш ніж 10 000 співробітниками у Європі, Північній Америці, Азії та Австралії. Кожна бізнес-сфера має власне оперативне управління з відповідальністю за прибутки.

Дистриб'ютор NIBE в Україні

"Теплові насоси" ТОВ,
+38 044 229-55-69, +38 067 009-55-69
+38 063 109 55 69, +38 095 275 55 69
моб. +38 096 447 55 44
[email protected]
Карта »